Filozofia systemu Huema

Żaden inny materiał nie ma w sobie tylu pozytywnych cech co właśnie drewno – i to już na etapie formy surowej, nieprzetworzonej, podarowanej przez naturę. Firma Huema czuje wdzięczność i zobowiązanie wobec tak wspaniałego tworzywa. Jej założyciele Manuel Mannheim i Felix Huellenkremer są prawdziwymi specjalistami od drewna, którzy swoją naukową ścieżkę kariery rozpoczynali w zakresie działań badawczo-rozwojowych.

Drewno jako okładzina podłogowa powinno dać się zastosować wszędzie – ta dewiza legła u podstaw założenia firmy huema. Bowiem dlaczego właśnie drewno jako ciepły, żywy materiał miałoby być nieosiągalne dla stref, po których chodzimy boso lub jako wytrzymałe, piękne tworzywo nie miało być odkryte w obszarach gastronomii?

Na te pytania odpowiada firma huema ze swoją linią produktów HYDRO i RESISTANT.

Drewno podłogowe Huema nie jest jednym z wielu dostępnych produktów lecz skutecznym systemem do zadań specjalnych.

Szkody spowodowane działaniem wody należą już do przeszłości.

Uszlachetnienie powierzchni w nowej, opatentowanej metodzie HotCoating wykazuje najwyższą odporność na ścieranie i zadrapania.

Błędy w montażu zostały wyeliminowane dzięki nowatorskiemu systemowi połączeń – huema SNAPCON.

Firma Huema oferuje system podłóg drewnianych, które mogą być używane we wszystkich pomieszczeniach domu, ze szczególnym naciskiem na łazienki i strefy mokre. Doskonała wytrzymałość, właściwości wodoodporne i zachowanie naturalnej faktury drewna – to właśnie pozwala nam polecić system Huema dla klientów wymagających i oczekujących połączenia naturalności, piękna i funkcjonalności.