Hotel Białowieski - wypoczynek w sercu natury.

W sercu Puszczy Białowieskiej…

Puszcza Białowieska to ostatnie miejsce, gdzie zachował się las pierwotny i bez zupełnie bez przesady można powiedzieć, że tutejsze krajobrazy są niepowtarzalne i fascynujące swoją naturalnością. Nic więc dziwnego, że właśnie tu kierują się kroki wielu turystów, chcących podziwiać unikatowe zabytki przyrody i architektury.

Wśród stareńkich drewnianych cerkwi, potężnych, omszonych drzew, w krainie żubrów, rysi, wilków i nieprzeliczonych gatunków fauny i flory odpoczynek nie ma sobie równych… Szczególnie jeśli spędzimy go w luksusowej oprawie, jaką niesie ze sobą Hotel Białowieski. Obiekt oferujący noclegi w opcjach Standard oraz Komfort & Business może przyjąć jednocześnie do 200 osób, które gości kuchnią myśliwską i regionalną, podaną w towarzystwie przepięknych widoków.

Hotel Białowieski - wypoczynek w sercu natury.

Hotel Białowieski – wypoczynek w sercu natury.

Dla wypoczynku możemy też z prawdziwą dumą – jak przystało na wykonawcę – polecić strefę relaksu, gdzie znaleźć można między innymi saunę suchą i łaźnię parową. Sugerujemy również poddanie się rytuałom kąpielowym oferowanym przez turecki hammam, co jest doświadczeniem niezwykle odprężającym. Masaż w pianie przenosi nas do dawnego Bizancjum, pozwalając poczuć na własnej skórze nuty Orientu.

Hammam - czyli siła letniego gorąca

Hammam – czyli siła letniego gorąca

Dla Hotelu Białowieski byliśmy wykonawcą między innymi łaźni parowej, sauny suchej, ale także natrysków wrażeń połączonych z hydromasażem. Praca w tak pięknych okolicznościach przyrody była dla nas prawdziwą przyjemnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *