Urządzanie łazienek

Naszą specjalizacją już od kilkunastu lat jest wykańczanie pomieszczeń mokrych – tworzymy strefy SPA dla hoteli czy aquaparków a klientom indywidualnym urządzamy łazienki, salony kąpielowe czy prywatne sauny.

Nasza oferta to nie samo ułożenie płytek w łazience, pomagamy również w projekcie i aranżacji pomieszczenia, oddając do dyspozycji Klientów wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Pracują dla nas nie płytkarze, a fachowcy w swoim zawodzie – czyli glazurnicy, w tym również z dyplomami mistrzowskimi.

Prosta i funkcjonalna, a jednocześnie stylowa i nowoczesna łazienka.

Prosta i funkcjonalna, a jednocześnie stylowa i nowoczesna łazienka.

Prace wykonujemy zawsze starannie i dokładnie, pracując na glazurze, mozaice, terakocie, ale też na rzadziej używanych w łazienkach materiałach – drewnie, kamieniu, szkle. Możemy też stworzyć projekty zupełnie indywidualne i dopasowane do Państwa wymagań, dzięki użyciu płyt wodoodpornych Lahma, które dają się swobodnie wyginać i kształtować.

Z reguły wykonujemy flizowanie w Krakowie i innych miastach Małopolski, aczkolwiek jesteśmy w tym względzie elastyczni. Ekipa posiada wystarczające umiejętności do przeprowadzenia kompleksowego remontu czy wykończenia łazienki, co prócz położenia glazury obejmie też malowanie, suche tynki, adaptacje instalacji.

Do pracy przystępujemy ze świadomością, że łazienka zwykle jest pierwszym i ostatnim pomieszczeniem jakie odwiedzicie Państwo każdego dnia. Dlatego też chcemy zostawić je dla Was eleganckim, ładnym i funkcjonalnym. I udaje się nam to.

Kontakt w sprawie realizacji: 728 363 290, info@lahma.pl