SPA&Wellness

Od ponad piętnastu lat zajmujemy się wykonywaniem szeroko rozumianych stref SPA&Wellness, wcześniej działając pod firmą WEDI Polska. Specjalizujemy się w łaźniach parowych i saunach, zarówno tych pojedynczych, jak i tworzących całe kompleksy Medi-SPA. Spod naszych rąk wyszły strefy rekreacji w obiektach powszechnie rozpoznawalnych, takich jak Malinowe Hotele, Marriott, Hilton, Blow Up Hall 5050. Prestiżowych, jak Rezydencja Prezydentów RP w Wiśle i odwiedzanych przez tysiące użytkowników, jak Aqua Park w Zakopanem.

Łaźnia parowa

Nie tylko projektujemy i wykonujemy strefy SPA ale jesteśmy również producentem elementów konstrukcyjnych oraz techniki, zaopatrujemy więc dziesiątki firm w nasze komponenty. Pozwala to nam również na elastyczne dostosowanie cen do wymagań obiektu, co zaowocowało między innymi wieloma realizacjami w sferze budżetowej, na pływalniach miejskich, gdzie funkcjonalność musi iść w parze z niskimi kosztami.

Jeśli szukacie Państwo sprawdzonego wykonawcy, o szerokim portfolio, oferującej najlepszą jakość za rozsądną cenę – to szukacie nas.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta: biuro@lahma.pl, telefon 728 363 290