Drewno wodoodporne Huema – jakość bez kompromisów.

Drewniana podłoga w całym domu to coraz częstszy wybór. Nic jak ona nie daje pomieszczeniom tego naturalnego ciepła, uroku i elegancji. Chcąc jednak wykorzystać drewno na podłogę w łazience musimy zdawać sobie sprawę z kilku faktów sprawiających, że nie każde rozwiązanie jest równie dobre. Znając te ograniczenia w możliwości aranżacji i użytkowania wprowadzamy na rynek światową nowość – System Drewna Podłogowego Huema produkcji hüma PARKETTSYSTEM GmbH.

Niemiecka technologia i solidność, lata badań i innowacyjne patenty dały rozwiązanie, które jako pierwsze w pełni usatysfakcjonuje wymagającego użytkownika zarówno wyglądem i funkcjonalnością drewnianej podłogi.

A oto co nas wyróżnia:

Trwałość wykończenia – głęboka impregnacja ciśnieniowa zabezpiecza drewno przed wodą nie tylko w wierzchniej warstwie a System huema przebija funkcjonalnością mniej zaawansowane technologicznie rozwiązania. Podłogi olejowane zaleca się konserwować co kwartał a lakiery są podatne na mikropęknięcia, wrażliwe na styku desek i pozbawiają nas możliwości bezpośredniego dotyku drewna. Huema zaś to trwałość zabezpieczenia i naturalność w dotyku i wyglądzie.

Uszczelka wargowa – drewno w łazience najbardziej wrażliwe jest na wilgoć, uszkodzenia i wypaczenia w miejscu łączenia klepek. Elastyczna uszczelka wargowa skutecznie chroni deskę na całej jej wysokości i pozwala na pełne wykorzystanie funkcji nie tylko łazienki ale nawet SPA czy stref przy basenach.

Zamek-klucz – w pomieszczeniach mokrych klasyczny sposób łączenia desek na pióro-wpust może okazać się zbyt podatny na zalanie. Zamiast tego proponujemy opatentowany system łączenia zamek-klucz, dający ochronę przed wilgocią ale też pozwalający na błyskawiczne układanie podłogi.

Efekt fugi – duże deski (120x14cm) o wyraźnie zaznaczonej granicy między nimi tworzą świetne wrażenie optyczne. W zasadzie nie do uzyskania przy użyciu innych materiałów ze względu na wrażliwość klasycznych łączeń na wilgoć. Innowacją jest łączeń w różnych kolorach, przez co możemy uzyskać niezwykle ciekawe i oryginalne efekty.

Ciągłość między pomieszczeniami – Systemu Drewna Podłogowego huema możemy używać w całym domu, nie wyłączając kuchni i łazienek. Spójność wykończenia i harmonia między pomieszczeniami dają zachwycający efekt wizualny.

Rodzime drewno – egzotyki mają swój urok, ale jesteśmy przyzwyczajeni do szerokich desek i wyraźnego usłojenia. Stąd właśnie europejski dąb, symbol odporności i długowieczności. Oferujemy trzy klasyczne kolory – naturalny, bielony i ciemnobrązowy. Dodatkowo drewno oferowane jest w połysku lub matowe a także z powierzchnią gładką lub szczotkowaną. Łącznie dwanaście wersji, pozwalających na dopasowanie do charakteru pomieszczenia i preferencji użytkownika. A każda z nich to naturalne drewno.

Możliwość renowacji – nawet na dębie widać upływ czasu ale odnawiana i cyklinowana podłoga huema posłużyć nam może i kilkadziesiąt lat, cały czas prezentując się świetnie.

Prostota montażu – opatentowane połączenie, zabezpieczenie powierzchni i krawędzi na etapie produkcji i dopasowane cokoliki sprawiają, że błyskawicznie można stworzyć podłogę estetyczną, odporną na wilgoć i od razu gotową do użytkowania, bez konieczności szlifowania czy lakierowania. Jeszcze nigdy montaż podłogi drewnianej w całym domu, łącznie z łazienką, nie był tak szybki i nieuciążliwy.

Jakość bez kompromisów, trwałość na dziesiątki lat i piękno naturalnego drewna w całym domu – oto właśnie System huema.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *